На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Висока температура » Ozone

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

Algozone / Алгозон, при остри и хронични болки, 500 мг., 20 табл.

Algozone / Алгозон, при остри и хронични болки, 500 мг., 20 табл.
Ozone
Рейтинг:  1 2 3 4 5
2 , 10   1 , 86лв.

Информация

АЛГОЗОН е лекарствен продукт без лекарско предписание за лечение на лека до умерена болка от различен произход и понижаване на висока телесна температура.

Всяка таблетка АЛГОЗОН съдържа като лекарствено вещество 500мг. Метамизол натрий.

Препоръчва се при главоболие, мигрена, зъбобол, менструални, ревматични и мускулни болки, както и за понижаване на висока телесна температура при състояния на настинка и грип.

Лекарствен продукт без лекарско предписание! Съдържа Метамизол натрий! Преди употреба прочетете листовката(можете да видите пълната листовка, като кликнете на връзката по-долу)!


ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА

Коментари (0)

Продукта "Algozone / Алгозон, при остри и хронични болки, 500 мг., 20 табл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

Saridon / Саридон, при болка и висока температура, 10 табл.

САРИДОН е болкоуспокоително лекарствено средство, препоръчително при главоболие, мигрена, зъбобол, болки, свързани с менструацията, облекчаване на ревматична или следоперативна болка, както и при повишена температура и болки при симптоми н
4.44лв.

ИБУДОЛОР, при болка и температура, 400 мг, 10 табл.

Ибудолор - без болка и без компромиси! Описание:Филмирани таблетки при болка и температура.Съдържа Ибупрофен.Показан при болка от различен произход: -главоболие -зъбобол -мигрена -фебрилни състояния -плексити, радикулити и неврити
4.50лв.

Panadol Extra / Панадол Екстра, при болка и висока температура, 12 табл.

ПАНАДОЛ ЕКСТРА облекчава моментално главоболието, мигрена, зъбобол, болки в гърба, невралгия, ревматични, мускулни и ментруални болки и понижава високата температура. Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500мг., Кофеин 65мг., Калиев сорбат
3.21лв.

Nature's Way, САМБУКУС Original, за имунитет, 200 мг., 30 табл.

SAMBUCUS - най-вкусната защита от грипа! Описание:Високоефективни разтворими таблетки.Съдържа стандартизиран екстракт от Черен Бъз и Витамин С.С отлични вкусови качества.Мощен антиоксидант и имуностимулатор.Укрепва имунната система и спомаг
27.58лв.

Nature's Way, ВАЛЕРИАНА (корен), 530 мг., 100 капс.

Valerian Root 100 капсулиХранителна добавка Успокояващо действие върху нервната система.Съдейства за пълноценна почивка и спокоен сън. Съдържание: Валериан (корен) 1,59 g, Калории 5, Въглехидрати 1 g*(като диетични фибри), Калций 60 mg; Дру
26.39лв.

Nature's Way, ДАМИАНА (лист), 400 мг., 100 капс.

ДАМИАНА - 100 капсулиХранителна добавкаЕстествен АфродизиакПри нервна и мускулна слабост При главоболие, депресия, невроза, безсъние, нощно изпотяване, хронична умора, хормонален дисбаланс, предменструален синдром и менопауза Съдържание(в 2
16.75лв.
TRISA Visage Sonic Cleansing System
SVR
Maxmedica

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.