На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Дихателна система » Sanofi-Aventis

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

ALLEGRA / АЛЕГРА, при сенна хрема, 120 мг., 30 филмирани табл.

ALLEGRA / АЛЕГРА, при сенна хрема, 120 мг., 30 филмирани табл.
Sanofi-Aventis
Рейтинг:  1 2 3 4 5

не е наличен

Информация

Описание:

  • Противоалергично средство /антихистамини/.
  • Под формата на филмирани таблетки.
  • Показан за прием при:

         - сенна хрема / сезонен алергичен ринит

  • Активна съставка - Фексофенадинов хидрохлорид.
  • Облекчава симптомите на сенна хрема - кихане, сърбящ, течащ и запушен нос и сърбящи, зачервени и сълзящи очи.
  • 24-часово действие.
  • Бързо въздействие.
  • За възрастни и деца над 12 години.
  • Лекарствено средство.
  • Производител - Великобритания / Франция.

 

Начин на прием: По 1 таблетка дневно с чаша вода преди хранене.

 

 

Съдържание в 1 табл. ALLEGRA ALLERGY:

Активно вещество: фексофенадинов хидрохлорид (fexofenadine hydrochloride).

 

Внимание:

Не приемайте Алегра 120 mg и информирайте Вашия лекар ако сте алергични (свръхчувствителни) към фексофенадин, други антихистаминови лекарства някоя от останалите съставки на това лекарство (изброени в т.6)

Предупреждения и предпазни мерки

Трябва да се консултирате с Вашия лекар или фармацевт, преди да започнете употребата на Вашето лекарство ако:

-    имате проблеми с черния дроб или бъбреците,

-    имате или сте имали сърдечни заболявания, тъй като този лекарствен продукт може да доведе до по-бърз или неправилен сърдечен ритъм,

-    сте в старческа възраст.

Ако смятате, че някои от тези условия се отнася за Вас, или имате някакви съмнения, консултирайте се с Вашия лекар или фармацевт преди лечението с Алегра 120 mg.


Преди употреба прочетете листовката!

Коментари (0)

Продукта "ALLEGRA / АЛЕГРА, при сенна хрема, 120 мг., 30 филмирани табл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

РИНАЛЕРЖИ, при алергичен ринит и сенна хрема, 300 мг., 60 табл.

Хомеопатичен лекарствен продукт При алергичен ринит сенна хремаНе предизвиква сънливостРИНАЛЕРЖИ е хомеопатичен лекарствен продукт, традиционно използван за симптоматично лечение на алергичен ринит (сенна хрема) Начин на прием:Пеорално. Да
4.71лв.

Фликсоназе, Спрей за нос, 120 дози / 50 µg., 100 мг.

Флуктиказон припионат 50 g. дозирано впръскване 120 дозирани впръсквания Спрей за нос, суспензия Водна суспензия от флутиказон пропионат Всяко впръскване (100 mg спрей) съдържа: 50 микрограма от активното вещество флутиказон пропионат и пом
21.66лв.

Авамис назален спрей - 120 впръсквания

За лечение на симптоми на алергичен ринит (запушен или течащ нос, сърбеж, кихане и насълзяване, сърбене и зачервяване на очите) За възрастни и деца над 6 годишна възраст. За повече информация прочетете ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА
28.26 лв.
24.23лв.

Nasonex / Назонекс, Спрей за нос, 18 гр.

Спрей за нос, суспензия При симптоми на алергичен ринит (сенна хрема) 1 впръскване съдържа: 50 микрограма мометазонов фуроат (като монохидрат). Помощни вещества: диспергируема целулоза, глицерол, лимонена киселина монохидрат, натриев цитра
25.85 лв.
15.49лв.

Allergodil / Алергодил, Антиалергичен спрей за нос, 0.1%, 10 мл.

Алергодил 0,1% спрей за нос, разтвор КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА АЛЕРГОДИЛ СПРЕЙ ЗА НОС, РАЗТВОР И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА: Алергодил спрей за нос, разтвор е противоалергичен лекарствен продукт за назално приложение, съдържащ азеластинов хидрохлорид ка
13.18лв.

АКЦИЯ Fervex / Фервекс за възрастни, при симптоми на простуда и грип, 8 сашета х 13.1 гр.

МЕСЕЧНО ТОП ПРЕДЛОЖЕНИЕПериод на промоцията: 20.10.2016 г. - 30.11.2016 г.Спрете грипа и хремата навреме! Описание:Под формата на бързоразтворими гранули за перорален прием, в сашета.Активни съставки - Парацетамол, фенирамин малеат и Витами
7.20 лв.
5.89лв.
John Frieda
Christian of Roma
AHAVA Osmoter

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.