На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Висока температура » Actavis

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

БЕНАЛГИН, при болка и температура, 10 табл.

БЕНАЛГИН, при болка и температура, 10 табл.
Actavis
Рейтинг:  1 2 3 4 5
1 , 61лв.

Информация

Беналгин - винаги печели битката с болката!

 

Описание:

  • Лекарствен продукт при болка и температура.
  • Съдържа метамизол натрий, кофеин, тиаминов хидрохлорид /витамин В1/.
  • Показан при болка от различен произход:

        -главоболие

        -зъбобол

         -мигрена

        -плексити, радикулити и неврити

        -болезнена менструация /дисменорея/

        -възпалителни и дегенеративни заболявания на опорно-двигателния апарат

  • Притежава противоболково, температуропонижаващи и противовъзпалитено действие.
  • За възрастни и деца над 12 години.
  • Лекарствен продукт.

 

 В напрегнатото всекидневие на всеки се случва да се сблъска с главоболие, мигрена, зъбобол, остри ставни болки (като например в коленете , китките, глезените, раменете и др) и мускулни болки, неврити, невралгии, радикулити, плексити, суха кашлица или температура, ако имате някои от тези неразположения помогнете си с Беналгин.

Беналгин е болкоуспокояващо средство с нова обогатена формула, която имапо-силно и по-бързо действие. Ефективна комбинация от Метамизол натрий(500мг.), Кофеин(50мг.) и Витамин В1.

Метамизол притежава обезболяващо и температуропонижаващо действие. 
Кофеинът стимулира централната нервна система и усилва действието на метамизол като улеснява проникването му в мозъчната тъкан. 
Витамин В1 подобрява обмяната на веществата и провеждането на нервните импулси.

БЕНАЛГИН е лекарствен продукт без лекарско предписание, препоръчителен при главоболие, мигрена, плексити и неврити. Притежава обезболяващо действие и понижава температурата при грип и простудни заболявания.


Начин на прием:


При възрастни :1 таблетка 3 пъти дневно.Максималната доза не бива да надвишава 6 таблетки/24 часа.

При деца от 12 до 16 години: 1/2- 1 таблетка 3 пъти дневно.Максималната доза не бива да надвишава 4 таблетки/24 часа Курсът на лечение с Benalgin e от 3 до 5 дни.


Съдържание в 1 табл.BENALGIN:


Лекарствени вещества в 1 таблетка: Metamizol Sodium 500 mg, Caffeine 50 mg, Thiamine hydrochloride 38,75 mg.

Помощни вещества: микрокристална целулоза, пшенично нишесте, талк, магнезиев стеарат, желатин, безводен колоиден силиций.



ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ:

Свръхчувствителност към активното или някое от помощните вещества на продукта. Свръхчувствителност към други нестероидни противовъзпалителни средства; бронхиална астма; левкопения; анемия; порфирия; злокачествена хипертония; изразена атеросклероза; глаукома.Не се прилага при деца до 12 години.


Опаковка 10 таблетки в блистер от PVC/ал. фолио, 1 блистер в единична картонена кутия.


ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА

Коментари (0)

Продукта "БЕНАЛГИН, при болка и температура, 10 табл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

Panadol Extra / Панадол Екстра, при болка и висока температура, 12 табл.

ПАНАДОЛ ЕКСТРА облекчава моментално главоболието, мигрена, зъбобол, болки в гърба, невралгия, ревматични, мускулни и ментруални болки и понижава високата температура. Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500мг., Кофеин 65мг., Калиев сорбат
3.21лв.

Algozone / Алгозон, при остри и хронични болки, 500 мг., 20 табл.

АЛГОЗОН е лекарствен продукт без лекарско предписание за лечение на лека до умерена болка от различен произход и понижаване на висока телесна температура. Всяка таблетка АЛГОЗОН съдържа като лекарствено вещество 500мг. Метамизол натрий. Пр
2.10 лв.
1.86лв.

Nature's Way, ВАЛЕРИАНА (корен), 530 мг., 100 капс.

Valerian Root 100 капсулиХранителна добавка Успокояващо действие върху нервната система.Съдейства за пълноценна почивка и спокоен сън. Съдържание: Валериан (корен) 1,59 g, Калории 5, Въглехидрати 1 g*(като диетични фибри), Калций 60 mg; Дру
26.39лв.

Nature's Way, ДАМИАНА (лист), 400 мг., 100 капс.

ДАМИАНА - 100 капсулиХранителна добавкаЕстествен АфродизиакПри нервна и мускулна слабост При главоболие, депресия, невроза, безсъние, нощно изпотяване, хронична умора, хормонален дисбаланс, предменструален синдром и менопауза Съдържание(в 2
16.75лв.

Nature's Way, КОЧА ТРЕВА (билка), 380 мг., 100 капс.

Catnip100 капсулиХранителна добавкаИма меко, успокояващо нервната система действие.Благоприятства преодоляването на чувството на тревожност и безсъние.Оказва облекчаващ и успокоителен ефект върху храносмилателната система. Съдържание: Коча
19.31лв.

Мемоплант, при съдово-мозъчни смущения, 40 мг., 20 филмирани табл.

За лечение на смущения при леки до средни форми на намаление на интелектуалните способности: нарушения на паметта, нарушения на концентрацията, световъртеж, шум в ушите, главоболие. Удължаване на разстоянието, изминавано без болка, при забо
8.63лв.
Намаление на продукти с кратък срок
Dr.Green
Kodomo

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.