На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Имунна система » Stada

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

Грипостад C, за лечение на грипни инфекции и простудни заболявания - с витамин С, 10 капс.

Грипостад C, за лечение на грипни инфекции и простудни заболявания - с витамин С, 10 капс.
Stada
Рейтинг:  1 2 3 4 5

не е наличен

Информация

Описание:

За симптоматично лечение на обичайните симптоми, съпътстващи простудни заболявания, като главоболие, болка в крайниците, запушване на носа и суха кашлица



Начин на прием:
Възрастни и юноши над 12 години приемат по 2 капсули 3 пъти дневно.



Съдържание в 1 капс. GRIPOSTAD C:

Лекарствени вещества: paracetamol 200 мг., ascorbinic acid 150 мг., coffeine 25 мг., chlorphenamine hydrogen mateate 2,5 mg.


Противопоказания:

Грипостад С не трябва да се прилага при тежки нарушения на функциите на бъбреците, свръх­чувствителност към парацетамол или някоя от другите съставки, генетично обусловена недостатъчност на глюкозо-6-фосфат-дехидрогеназа (синдром: хемолитична анемия), пови­шено вътреочно налягане (тясноъгьлна глаукома) и увеличена простата (аденом на проста­тата) със задръжка на урина.

Бременност и кърмене:

въпреки че няма данни за увреждане на плода от парацетамол, този препарат не трябва да се прилага при бременност, особено през първите 3 месеца и по време на кърмене.

Нежелани лекарствени реакции:

При приложение съгласно описанието по принцип не трябва да се очакват нежелани ефекти.

Лекарствени и други взаимодействия:

Грипостад С не трябва да се приема с успокоителни лекарствени средства или алкохол, тъй като те взаимно усилват действието си. Едновременно приемане на определени лекарствени средства, които ускоряват разграждането на парацетамола в черния дроб, като напр. съ­нотворни и противогърчови (глутетимид, фенобарбитал, фенитоин, карбамазепин) и рифам- пицин засилва увреждането на черния дроб. При забавено изпразване на стомаха, напр. чрез пропантелин, се наблюдава и забавено действие на парацетамола. При ускорено изпразване на стомашното съдържимо, напр. чрез метоклопрамид, въздействието настъпва по-бързо. Токсичността на хлорамфеникола се увеличава.


Възможни са разлики в цените и наличностите на продуктите в онлайн аптеката и във физическите ни обекти!

Коментари (0)

Продукта "Грипостад C, за лечение на грипни инфекции и простудни заболявания - с витамин С, 10 капс." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

АКЦИЯ Myco Defense, мощен естествен имуномодулатор, 555 мг., 60 раст. капс. (месечна промоция)

МЕСЕЧНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ-20%/Период на промоцията: 01.01.2018 г. - 31.01.2018 г./Мощен Имуномодулатор за Подсилване на Имунната Система! Описание: Мико Дифенс съдържа оптимално количество смес от органични китайски витални гъби, които имат силн
31.34 лв.
26.47лв.

Nature's Way, САМБУКУС Original, сироп за имунитет - вкус малина, 120 мл.

SAMBUCUS - най-вкусната защита от грипа! Описание:Високоефективен имуностимулиращ сироп за деца и възрастни.Съдържа стандартизиран екстракт от Черен Бъз.С отлични вкусови качества - аромат на малина.Мощен антиоксидант.Укрепва имунната систе
25.12лв.

Nature's Way, САМБУКУС Original, за имунитет, 200 мг., 30 табл. (срочен продукт)

СПЕЦИАЛНО ЛИМИТИРАНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ-50%Продукт с кратък срок на годност Срок на годност: 31.03.2018 г.SAMBUCUS - най-вкусната защита от грипа! Описание:Високоефективни разтворими таблетки.Съдържа стандартизиран екстракт от Черен Бъз и Витамин
27.58 лв.
13.79лв.

Nature's Way, САМБУКУС сироп (без захар) - вкус малина, 120 мл. (срочен продукт)

СПЕЦИАЛНО ЛИМИТИРАНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ-60%Продукт с кратък срок на годност Срок на годност: 28.02.2018 г.SAMBUCUS - най-вкусната защита от грипа! Описание:Високоефективен имуностимулиращ сироп за деца и възрастни.Съдържа стандартизиран екстракт о
23.93 лв.
9.56лв.

Nature's Way, БЯЛА ВЪРБА, 450 мг., 60 капс.

White Willow 60 капсулиХранителна добавка 15% СалицинДейства съдоразширяващо, температероснижаващо, диуретично, пикочогонно. Съдържание(в 2 капсули): Бяла върба (кора) 500 mg, Екстракт от Бяла върба (кора) 400 mg, 15% Салицин, Въглехидрати
45.44лв.

АКЦИЯ Grintuss Adult / Гринтус, Сироп за възрастни - за суха и влажна кашлица, 210 гр.

Гринтус - освободете се от мъчителната кашлица! GrinTuss е сироп при суха и влажна кашлица. Сиропът за възрастни ГринТус втечнява секрецията, която съпътства възпалението, улеснява отхрачването. Облекчава кашлицата, като оказва балсамиращ е
17.69 лв.
13.20лв.
Dr.Green
MaxMedica, Колаген + Зеленоуста мида комплекс
Maxmedica

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.