На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Висока температура » JELFA

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

ИБУПРОФЕН ПОЛФА, при болка и температура, 200 мг., 100 обвити табл.

ИБУПРОФЕН ПОЛФА, при болка и температура, 200 мг., 100 обвити табл.
JELFA
Рейтинг:  1 2 3 4 5
12 , 99лв.

Информация

Описание:

  • Болкоуспокояващо и температуропонижаващо средство.
  • Под формата на обвити таблетки.
  • Показан за прием при:

        - главоболие

        - невралгия

        - зъбобол

        - болки в кръста

        - менструални болки

        - ревматични и мускулни болки

        - при простуда и грип, съпроводени с температура

  • Притежава умерено аналгезиращо и температуропонижаващо действие.
  • Облекчава болката.
  • Понижава телесната температура.
  • Намалява възпалението.
  • За възрастни и деца над 12 години.
  • Лекарствено средство.
  • Производител - Полша.


 Ибупрофен е нестероиден противовъзпалителен лекарствен продукт с умерено аналгезиращо и температуропонижаващо действие. Оказва симптоматично действие при ревматоидни заболявания (намалява болевия синдром, отока, ригидността и болките в ставите). Активната съставка е Ибупрофен, която е една от най-често използваните молекули за облекчаване на болка и възпаление.
Облекчава болката, понижава телесната температура, намалява възпалението. Ибупрофен се прилага при главоболие, невралгия, зъбобол, болки в кръста, менструални, ревматични и мускулни болки, при простуда и грип, съпроводени с температура.



Начин на прием: 

Възрастни и деца над 12 години

В началото 2 табл. с вода. При нужда след това по 1-2 табл. на 4 часа

Да не се приемат над 6 табл. дневно. 




Съдържание в 1 табл. IBUPROFEN POLFA:

Активно вещество: Ибупрофен - 200 мг.

Помощни вещества: 
Картофено нишесте, талк, магнезиев стеарат, поливидон, лактоза, колоидален силициев диоксид.

Състав на обвивката: захароза, талк, арабска гума, Е-124, карнаубски восък, пчелен восък.


Преди употреба прочетете листовката!

Коментари (0)

Продукта "ИБУПРОФЕН ПОЛФА, при болка и температура, 200 мг., 100 обвити табл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

Asam, Леден гел за разтривки - с МЕНТА и КАМФОР, 250 мл.

Леден гел за разтривки.Облекчава състояния на настинки, грип, физическо и психическо претоварване. Активните съставки са мента, ментол и камфор. Ментата повлиява нервната система и съдейства при стрес, свързан с главоболие, безсъние и нервн
4.43лв.

Nature's Way, ВАЛЕРИАНА (корен), 530 мг., 100 капс.

Valerian Root 100 капсулиХранителна добавка Успокояващо действие върху нервната система.Съдейства за пълноценна почивка и спокоен сън. Съдържание: Валериан (корен) 1,59 g, Калории 5, Въглехидрати 1 g*(като диетични фибри), Калций 60 mg; Дру
20.39лв.

Nature's Way, ДАМИАНА (лист), 400 мг., 100 капс.

ДАМИАНА - 100 капсулиХранителна добавкаЕстествен АфродизиакПри нервна и мускулна слабост При главоболие, депресия, невроза, безсъние, нощно изпотяване, хронична умора, хормонален дисбаланс, предменструален синдром и менопауза Съдържание(в 2
16.75лв.

Nature's Way, КОЧА ТРЕВА (билка), 380 мг., 100 капс.

Catnip100 капсулиХранителна добавкаИма меко, успокояващо нервната система действие.Благоприятства преодоляването на чувството на тревожност и безсъние.Оказва облекчаващ и успокоителен ефект върху храносмилателната система. Съдържание: Коча
19.31лв.

Мемоплант, при съдово-мозъчни смущения, 40 мг., 20 филмирани табл.

За лечение на смущения при леки до средни форми на намаление на интелектуалните способности: нарушения на паметта, нарушения на концентрацията, световъртеж, шум в ушите, главоболие. Удължаване на разстоянието, изминавано без болка, при забо
8.63лв.

Ibuprom MAX / Ибупром МАКС, аналгетично и противовъзпалително действие, 400 мг., 12 обвити табл.

Ибупром е нестероидно противовъзпалително лекарство с бързо и ефикасно действие.Ибупром се препоръчва при продължителни, периодични, остри и хронични болки. Лекарствени вещества: Ibuprofen 400mg ПОКАЗАНИЯ: Симптоматично лечение на лека до у
6.17 лв.
5.56лв.
Намаление на продукти с кратък срок
URIAGE комплекти
FILORGA

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.