На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Болкоуспокояващи » US Pharmacia

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

Ibuprom Sprint / Ибупром Спринт, обезболяващо и противовъзпалително действие, 200 мг., 10 меки капс.

Ibuprom Sprint / Ибупром Спринт, обезболяващо и противовъзпалително действие, 200 мг., 10 меки капс.
US Pharmacia
Рейтинг:  1 2 3 4 5
5 , 90лв.

Информация

С една обиколка пред вашата болка!


 Когато избирате болкоуспокояващо, вие търсите не само силно, но и бързодействащо лекарство. Иновацията в технологията ни позволи да ви предложим силата на Ибупром в течна форма, затворена в мека желатинова капсула. Попаднала в стомаха, капсулата се разгражда и незабавно освобождава течната съставка ибупрофен, която веднага се резорбира.

И така ИБУПРОМ СПРИНТ е С ЕДНА ОБИКОЛКА ПРЕД ВАШАТА БОЛКА!

 

ИБУПРОМ СПРИНТ е модерният начин да се борите с болката:

•    с ТЕЧЕН РАЗТВОР на активната съставка ибупрофен за ПО-БЪРЗО атакуване на болката

•    в МЕКИ КАПСУЛИ, които освобождават ВЕДНАГА активната съставка

•    По-УДОБНИ за ПРИЕМАНЕ – капсулите са лесни за преглъщане, дори и без вода

•    осигурява СИГУРНА ЗАЩИТА на активната съставка от действието на въздуха, светлината и влагата, благодарение на меките капсули

 

Кога да вземете ИБУПРОМ СПРИНТ?

Когато искате бързо да атакувате болка от различен произход:

•    главоболие

•    менструални болки

•    зъбобол

•    мускулни болки

•    болки в гърба

•    болки в ставите

•    невралгия

 

ИБУПРОМ СПРИНТ подобно на останалите продукти ИБУПРОМ, може да се прилага при висока температура, както и като противовъзпалително средство.


Начин на прием:

Деца от 6 до 9 години (телесно тегло от 20-29 кг): 1 капсула на всеки 6-8 часа, след хранене. Максимална доза 3 капсули дневно.

Деца от 10 до 12 години (телесно тегло от 30-39 кг): 1 капсула на всеки 6 часа, след хранене. Максимална доза 4 капсули дневно.

Възрастни и деца над 12 години: 1-2 капсули на всеки 4-6 часа, след хранене (максимална доза 6 капсули дневно). 


Активна съставка: ибупрофен 200 mg.

ИБУПРОМ СПРИНТ е лекарствен продукт без рецепта за възрастни и деца над 6 години. Съдържа ибупрофен. Преди употреба прочетете листовката.

 


Възможни са разлики в цените и наличностите на продуктите в онлайн аптеката и във физическите ни обекти!

Коментари (0)

Продукта "Ibuprom Sprint / Ибупром Спринт, обезболяващо и противовъзпалително действие, 200 мг., 10 меки капс." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

Actavis, СПАЗМАЛГОН, при болка, 20 табл.

Спазмалгон - Спри болката, почувствай се отново човек! Описание:Високоефективни таблетки срещу болка.Съдържа Метамизол натрий, Питофенонов хидрохлорид, Фенпивериниев бромид.При болки от различен произход : -при спазми и болки в корема
4.32лв.

Actavis, ПРОАЛГИН, при болка и температура, 500 мг., 20 табл.

Проалгин - разумният избор на аналгетик!Проалгин е ефективен класически аналгетик, гарантиращ силно противоболково и температуропонижаващо действие. Описание:Лекарствен продукт под формата на таблетки при болка и температура.Съдържа Метамиз
1.61лв.

BAYER Saridon / Саридон, при болка и висока температура, 10 табл.

САРИДОН е болкоуспокоително лекарствено средство, препоръчително при главоболие, мигрена, зъбобол, болки, свързани с менструацията, облекчаване на ревматична или следоперативна болка, както и при повишена температура и болки при симптоми н
4.44лв.

Кафетин СК, при болка, 10 табл.

Кафетин СК е лекарствен продукт без лекарско предписание, Съдържа парацетамол(250мг.), пропифеназон(210мг.), кофеин(50мг.). Препоръчва се при главоболие, следоперативни и посттравматични болки, зъбобол и мигрена. Дозировка: За възрастни и
3.75лв.

Нурофен Форте, при болка, 400 мг., 12 табл.

НУРОФЕН ФОРТЕ облекчава болката и намалява възпалението при ревматични болки, главоболие, мускулни болки, невралгия, зъбобол, болки в кръста, менструални болки и мигрена. Съдържа 12 обвити таблетки. Всяка таблетка съдържа Ибупрофен 400мг..
8.40 лв.
6.99лв.

Panadol Extra / Панадол Екстра, при болка и висока температура, 12 табл.

ПАНАДОЛ ЕКСТРА облекчава моментално главоболието, мигрена, зъбобол, болки в гърба, невралгия, ревматични, мускулни и ментруални болки и понижава високата температура. Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500мг., Кофеин 65мг., Калиев сорбат
3.59лв.
Намаление на продукти с кратък срок
Spiranto / Спиранто
MAVALA

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.