На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Висока температура » Berlin-Chemie AG

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

MIG-400 / МИГ-400, при болка и температура, 400 мг., 10 филмирани табл.

MIG-400 / МИГ-400, при болка и температура, 400 мг., 10 филмирани табл.
Berlin-Chemie AG
Рейтинг:  1 2 3 4 5
4 , 36лв.

Информация

МИГ-400 - 10 филмирани таблетки, съдържащи Ибупрофен. Лекарствен продукт без лекарско предписание за възрастни и деца над 6 години. Препоръчва се за симптоматично лечение на слаба до умерено силна болка от различен произход(главоболие, мигрена, зъбобол, посттравматични, постоперативни, ментруални болки и др.) и понижаване на висока телесна температура при простудни заболявания и грип.

Всяка таблетка МИГ-400 съдържа 400 мг. Ибупрофен. Лекарствен продукт без лекарско предписание за възрастни и деца над 6-годишна възраст. Преди употреба прочетете приложената по-долу листовка!


ЛИСТОВКА ЗА ПАЦИЕНТА

Коментари (0)

Продукта "MIG-400 / МИГ-400, при болка и температура, 400 мг., 10 филмирани табл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

Кафетин СК, при болка, 10 табл.

Кафетин СК е лекарствен продукт без лекарско предписание, Съдържа парацетамол(250мг.), пропифеназон(210мг.), кофеин(50мг.). Препоръчва се при главоболие, следоперативни и посттравматични болки, зъбобол и мигрена. Дозировка: За възрастни и
3.75лв.

ИБУДОЛОР, при болка и температура, 400 мг, 10 табл.

Ибудолор - без болка и без компромиси! Описание:Филмирани таблетки при болка и температура.Съдържа Ибупрофен.Показан при болка от различен произход: -главоболие -зъбобол -мигрена -фебрилни състояния -плексити, радикулити и неврити
4.50лв.

Panadol Extra / Панадол Екстра, при болка и висока температура, 12 табл.

ПАНАДОЛ ЕКСТРА облекчава моментално главоболието, мигрена, зъбобол, болки в гърба, невралгия, ревматични, мускулни и ментруални болки и понижава високата температура. Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500мг., Кофеин 65мг., Калиев сорбат
3.21лв.

БЕНАЛГИН, при болка и температура, 10 табл.

Беналгин - винаги печели битката с болката! Описание:Лекарствен продукт при болка и температура.Съдържа метамизол натрий, кофеин, тиаминов хидрохлорид /витамин В1/.Показан при болка от различен произход: -главоболие -зъбобол -мигрена
1.61лв.

Ставолек, за здрави стави, 425 мг., 30 капс.

Описание: При затруднено движение, болки и скованост на гърба, врата и ставите на крайниците При повишени физически натоварвания, вкл. във възстановителен период след травми и преумора За подобряване изграждането на ставите и укрепване на
11.00лв.

Ставолек, стоп на болката в ставите, 75 мл.

За свободно движение на ставите, мускулите и сухожилията Предназначение/ Eфекти: При затруднено движение, болки и скованост на гърба, врата и ставите на крайниците Подпомага кожата и облекчава неразположението Състав: Палмово масло, кокосо
8.87лв.
Dr.Green
Crevil балсам
СДЕЛКА НА ДЕНЯ

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.