На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Дихателна система » Boots

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

Nurofen StopCold / Нурофен СтопКолд, при простуда и грип, 24 филмирани табл.

Nurofen StopCold / Нурофен СтопКолд, при простуда и грип, 24 филмирани табл.
Boots
Рейтинг:  1 2 3 4 5
13 , 27лв.

Информация

Описание:

  • Лекарствен продукт при простуда и грип.
  • Под формата на филмирани таблетки.
  • Показания:

        - при симптоми на простуда и грип 

  • Активни съставки - Ибупрофен и Псевдоефедрин.
  • Притежава болкоуспокояващо и температуро-понижаващо действие.
  • Понижава температурата.
  • Облекчава болката и главоболието при грип.
  • Облекчава симптомите при запушен и течащ нос.
  • Лекарствено средство.
  • Производител - Великобритания.

 

Начин на прием:

Следвайте указанията в листовката!


 

Съдържание в 1 филмирана табл. NUROFEN STOPCOLD:

Активни вещества: Ибупрофен 200 мг. и Псевдоефедрин хидрохлорид 30 мг.
Другите съставки.


Преди употреба прочетете листовката!

Коментари (0)

Продукта "Nurofen StopCold / Нурофен СтопКолд, при простуда и грип, 24 филмирани табл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

Грипекс МАКС, при грип и простуда, 10 табл.

За облекчаване на симптомите при простуда, грип, грипоподобни състояния. С три активни съставки: Парацетамолът притежава температуропонижаващ и аналгетичен ефект.Декстрометорфанът има противокашлично действие.Ефедринът възстановява проходим
7.08лв.

Грипекс, при грип и простуда, 12 табл.

Грипекс временно облекчава простуда или грип, лека до умерена болка (възпаление на гърлото, главоболие и мускулни болки), температура, оток на лигавицата на носната кухина и синусите, хрема, кашлица. Начин на прием:Възрастни и деца над 12
5.87лв.

АКЦИЯ Humex, Хюмексгрип, при грип и простуда, 12 табл. + 4 капс.

МЕСЕЧНО ТОП ПРЕДЛОЖЕНИЕПериод на промоцията: 20.10.2016 - 30.11.2016 г. При простудни и грипни заболявания За краткотрайно лечение на простудни състояния, свързани с главоболие и/или повишена температура, запушен нос и прозрачна секреция от
9.33 лв.
6.99лв.

Coldrex / Колдрекс, при грип и настинка, 12 табл.

Coldrex таблетки + витамин С Бързо и ефикасно облекчаване на симптомите при грип и настинка; Не предизвикват сънливост Всяка една таблетка съдържа:Paracetamol 500 мг.Caffeine 25 мг.Phenylephrine hydrochloride 5 мгTerpin hydrate 20 мгAscorb
5.17лв.

Тайлол Хот, при грип и простуда, 12 сашета

Показания: Тайлол Хот доказано облекчава изброените грипни и простудни симптоми: - назална конгестения - висока температура - физическа умора и умерена болка в мускулите - запушване на носа - кашлица - кихане Дозировка и начин на употреба:
9.65 лв.
8.94лв.

Nurofen StopCold / Нурофен СтопКолд, при простуда и грип, 12 филмирани табл.

Описание:Лекарствен продукт при простуда и грип.Под формата на филмирани таблетки.Показания: - при симптоми на простуда и грип Активни съставки - Ибупрофен и Псевдоефедрин.Притежава болкоуспокояващо и температуро-понижаващо действие.Понижа
7.73лв.
AHAVA Osmoter
СДЕЛКА НА ДЕНЯ
BYPHASSE

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.