На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » За бебето и детето » Лекарствени средства » Висока температура » Actavis

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

ParacetaMax Kids / ПарацетаМакс Кидс, при болка и висока температура - за деца, 24 мг. / мл., 100 мл.

ParacetaMax Kids / ПарацетаМакс Кидс, при болка и висока температура - за деца, 24 мг. / мл., 100 мл.
Actavis
Рейтинг:  1 2 3 4 5
7 , 07лв.

Информация

Описание:

  • Болкоуспокояващо и температуропонижаващо средство.
  • Под формата на разтвор за перорален прием.
  • За бебета и деца 3 м.-12 години.
  • С приятен ягодов вкус.
  • Активна съставка - Парацетамол.
  • Показан за прием при:

       - при висока температура

       - при настинки и грип

       - при главоболие, никнещи зъбки, зъбобол, възпалено гърло

  • Бързо понижава високата температура.
  • Облекчава болката.
  • С мерителна спринцовка - за по-лесен прием.
  • Без парабени.
  • Лекарствен продукт.
  • Производител - България.

 

Начин на прием: 

Препоръчваната дневна доза Парацетамол за деца е 10-15 мг. / кг. на всеки 4-6 часа, максимум до 4 пъти дневно.

Дозировката се определя според теглото на детето. Следвайте указанията, обозначени върху листовката!

 

 

Състав:

Активно вещество: Парацетамол.

1 мл. съдържа 24 мг. Парацетамол.

Помощни вещества: глицерол, сорбитол течен /некристализиращ/ Е420, повидон К-30, натриев цитрат, калиев сорбат, лимонена киселина, монихидрат, натриев метабисулфит /Е223/, захарин натрий, пречистена вода, ягодов аромат - естествени аромати, изкуствени аромати, пропилен гликол, бензилов алкохол, натриев цитрат.

 

 

Преди употреба прочетете листовката!

 

Снимка: actastyle.bg

Коментари (0)

Продукта "ParacetaMax Kids / ПарацетаМакс Кидс, при болка и висока температура - за деца, 24 мг. / мл., 100 мл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

Nature's Way, САМБУКУС Original, за имунитет, 200 мг., 30 табл.

SAMBUCUS - най-вкусната защита от грипа! Описание:Високоефективни разтворими таблетки.Съдържа стандартизиран екстракт от Черен Бъз и Витамин С.С отлични вкусови качества.Мощен антиоксидант и имуностимулатор.Укрепва имунната система и спомаг
27.58лв.

АКЦИЯ Salvigol спрей, при болно гърло, 30 мл.

СПЕЦИАЛНО ЛИМИТИРАНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ-30%Продукт с кратък срок на годност Срок на годност: 31.12.2017 г.Налични бройки: 1Салвигол - първа помощ при болки в гърлото! Описание:Под формата на спрей за лечение симптомите на възпалено гърло.Предпазва
14.75 лв.
10.33лв.

АКЦИЯ Salvigol, при болно гърло, 30 табл. за смучене М2 / М3

СПЕЦИАЛНО ЛИМИТИРАНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ-30%Продукт с кратък срок на годност Срок на годност: 30.11.2017 г.Налични бройки: 5Салвигол - първа помощ при болки в гърлото! Описание:Таблетки за смучене за лечение симптомите на възпалено гърло.Предпазват
10.69 лв.
7.48лв.

Nature's Way, ДАМИАНА (лист), 400 мг., 100 капс.

ДАМИАНА - 100 капсулиХранителна добавкаЕстествен АфродизиакПри нервна и мускулна слабост При главоболие, депресия, невроза, безсъние, нощно изпотяване, хронична умора, хормонален дисбаланс, предменструален синдром и менопауза Съдържание(в 2
16.75лв.

Мемоплант, при съдово-мозъчни смущения, 40 мг., 20 филмирани табл.

За лечение на смущения при леки до средни форми на намаление на интелектуалните способности: нарушения на паметта, нарушения на концентрацията, световъртеж, шум в ушите, главоболие. Удължаване на разстоянието, изминавано без болка, при забо
8.63лв.

Ibuprom MAX / Ибупром МАКС, аналгетично и противовъзпалително действие, 400 мг., 12 обвити табл.

Ибупром е нестероидно противовъзпалително лекарство с бързо и ефикасно действие.Ибупром се препоръчва при продължителни, периодични, остри и хронични болки. Лекарствени вещества: Ibuprofen 400mg ПОКАЗАНИЯ: Симптоматично лечение на лека до у
6.17 лв.
5.56лв.
Mavala
Ahmad Cold Brew
TRISA Visage Sonic Cleansing System

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.