На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Проблеми » Нервна система » Невралгии

Невралгии

Шуслерова сол N7, Магнезиум фосфорикум D6, 80 табл.

Солта при спазми, крампи и болки! Описание:Магнезиум фосфорикум.Под формата на разтворими таблетки.Показан при: - мускулни болки /менструални болки, схващания на врата, гърба, раменете/ - спазми на стомашно-чревния тракт - стягащо главоболие и мигрена - колики - страхови и с
9.17 лв.

GNC, Витамин В Комплекс, 50 мг., 100 капс.

Описание:Витамин В комплекс.Под формата на капсули.Комбинация от витамин В1, В2,В6, В12, биотин, ниацин, фолиева киселина, пантотенова киселина.Съдържа още бирена мая, лецитин, екстракт от люцерна, латинка и магданоз, кафяв ориз на прах.Подпомага метаболизма на въглехидратите, ма
23.36 лв.
22.13 лв.

GNC, Витамин В-12 течен - за превенция на анемия, 60 мл.

Описание:Витамин В12 /Кобаламин/.Под формата на течност.С вкус на череша - натурална есенция.Съдържа още стевия.Стимулира продукцията на енергия.Подпомага производството на червените кръвни клетки.Предотвратява появата на анемия.Подкрепя дейността на нервната система.Подпомага м
18.53 лв.

Actavis, СПАЗМАЛГОН, при болка, 10 табл.

Спазмалгон - Спри болката, почувствай се отново човек! Описание:Високоефективни таблетки срещу болка.Съдържа Метамизол натрий, Питофенонов хидрохлорид, Фенпивериниев бромид.При болки от различен произход : -при спазми и болки в корема -при стомашно-чревни колики -при бол
2.18 лв.

Actavis, БЕНАЛГИН, при болка и температура, 20 табл.

Беналгин - винаги печели битката с болката! Описание:Лекарствен продукт при болка и температура.Съдържа метамизол натрий, кофеин, тиаминов хидрохлорид /витамин В1/.Показан при болка от различен произход: -главоболие -зъбобол -мигрена -плексити, радикулити и неврити -бол
3.12 лв.

Actavis, АЦЕФЕИН, при болка, 10 табл.

Ацефеин - защото всеки има нужда от помощ, за да се справи с болката! Описание:Високоефективни таблетки при упорита болка.Съдържа Парацетамол, Ацетилсалицилова киселина, Кофеин и Кодеин фосфат.Мощна комбинация от 4 активни съставки със силно изразено обезболяващо действие.При бол
3.99 лв.

Bland / Бланд, при стрес, 60 табл.

Bland - Спокойствие от природата! Bland е комбинация oт висококачествени растителни екстракти, който въздействат седативно върху нервната система - релаксират и успокояват, възвръщайки усещането за спокойствие и комфорт. Маточината и Лавандулата действат благоприятно на нервната
12.00 лв.

Стрезам, при тревожност и силен стрес, 50 мг., 60 капс.

Стрезам се използва за: Намаляване на емоционалните и физически реакции на тялото (сърцебиене, усещане за засядане на буца в гърлото, чувство на задушаване) Те могат да бъдат свързани със състояние на тревожност, стрес или друг вид психическо и емоционално напрежение. Съдържание
11.74 лв.
10.57 лв.

Булдоктор, Златото на Инките (екстракт от Pfaffia paniculata), 30 мл.

Най - ценната южноамериканска билка!Без аналог в света!Биогенен екстракт. Описание:Пречиства организма от тежки метали и радиационни лъчения.Намалява умората и стреса.Запазва силата и младостта.Неутрализира вредните лъчения и химическите отрови.Спира растежа на туморите.Подобрява
11.65 лв.

MIG-400 / МИГ-400, при болка и температура, 400 мг., 10 филмирани табл.

МИГ-400 - 10 филмирани таблетки, съдържащи Ибупрофен. Лекарствен продукт без лекарско предписание за възрастни и деца над 6 години. Препоръчва се за симптоматично лечение на слаба до умерено силна болка от различен произход(главоболие, мигрена, зъбобол, посттравматични, постопер
4.36 лв.

Actavis, БЕНАЛГИН, при болка и температура, 10 табл.

Беналгин - винаги печели битката с болката! Описание:Лекарствен продукт при болка и температура.Съдържа метамизол натрий, кофеин, тиаминов хидрохлорид /витамин В1/.Показан при болка от различен произход: -главоболие -зъбобол -мигрена -плексити, радикулити и неврити -бол
1.90 лв.

Algozone / Алгозон, при остри и хронични болки, 500 мг., 20 табл.

АЛГОЗОН е лекарствен продукт без лекарско предписание за лечение на лека до умерена болка от различен произход и понижаване на висока телесна температура. Всяка таблетка АЛГОЗОН съдържа като лекарствено вещество 500мг. Метамизол натрий. Препоръчва се при главоболие, мигрена, зъб
2.10 лв.
1.86 лв.

Panadol Extra / Панадол Екстра, при болка и висока температура, 12 табл.

ПАНАДОЛ ЕКСТРА облекчава моментално главоболието, мигрена, зъбобол, болки в гърба, невралгия, ревматични, мускулни и ментруални болки и понижава високата температура. Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500мг., Кофеин 65мг., Калиев сорбат и други помощни в-ва. Панадол Екстра е л
3.59 лв.

Нурофен Форте, при болка, 400 мг., 12 табл.

НУРОФЕН ФОРТЕ облекчава болката и намалява възпалението при ревматични болки, главоболие, мускулни болки, невралгия, зъбобол, болки в кръста, менструални болки и мигрена. Съдържа 12 обвити таблетки. Всяка таблетка съдържа Ибупрофен 400мг.. НУРОФЕН ФОРТЕ е лекарствен продукт за в
8.40 лв.
6.99 лв.

Мемоплант, при съдово-мозъчни смущения, 40 мг., 20 филмирани табл.

За лечение на смущения при леки до средни форми на намаление на интелектуалните способности: нарушения на паметта, нарушения на концентрацията, световъртеж, шум в ушите, главоболие. Удължаване на разстоянието, изминавано без болка, при заболявания със запушване на периферните арт
8.63 лв.

Nature's Way, ВАЛЕРИАНА (корен), 530 мг., 100 капс.

Valerian Root 100 капсулиХранителна добавка Успокояващо действие върху нервната система.Съдейства за пълноценна почивка и спокоен сън. Съдържание: Валериан (корен) 1,59 g, Калории 5, Въглехидрати 1 g*(като диетични фибри), Калций 60 mg; Други съставки: Желатин (капсула), магнезие
26.39 лв.
Страници: 4, 64 продукта    << предишна   1  2  3 4
Намаление на продукти с кратък срок
Photoderm Apres-Soleil
Sensifluid

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.