На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Болкоуспокояващи » Glaxo

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

Solpadeine / Солпадеин, при болка и висока температура, 12 капс.

Solpadeine / Солпадеин, при болка и висока температура, 12 капс.
Glaxo
Рейтинг:  1 2 3 4 5
6 , 50   5 , 43лв.

Информация

Описание:

  • Аналгетик - антипиретик.
  • Под формата на капсули за перорален прием.
  • Показан за прием при:

         - слаба до средно изразена болка /ревматична болка, главоболие, мигрена, невралгия, зъбобол, възпалено гърло, менструални болки/

        - симптоми на грип и простуда: главоболие, болки в гърлото, втрисане, хрема, суха кашлица

  • Активни съставки - парацетамол, кодеин и кафеин.
  • Успокоява болката /аналгетично действие/.
  • Понижава темературата /антипиретично действие/.
  • Облекчава симптомите на простуда и грип.
  • Не дразни стомашната лигавица.
  • За възрастни и деца над 12 години.
  • Лекарствено средство.

 

 

 

Начин на прием: 

1-2 капсули до 4 пъти дневно при необходимост.

За възрастни: да не се взимат повече от 8 капсули за 24 часа.

За деца на и над 12 години: да не се вземат повече от 6 капсули за 24 часа.

Ако симптомите се запазят повече от 3 дни, консултирайте се с Вашия лекар.

 

 

Съдържание в 1 капс. SOLPADEINE:

Paracetamol 500 мг.

Codeine Phosphate Hemihydrate 8 мг.

Caffeine 30 мг.

Други: царевично нишесте и магнезиев стеарат. Капсулата съдържа още титаниев диоксид (Е171), еритрозин (Е127), патент синьо (Е131), хинолин жълто (Е104) и желатин. Печатното мастило съдържа шеллак, пропилен гликол и черен железен оксид (Е172).

Коментари (0)

Продукта "Solpadeine / Солпадеин, при болка и висока температура, 12 капс." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

ПарацетаМакс, при болка и висока температура, 500 мг., 10 табл.

Парацетамолът, на който българското семейство се доверява от 1965 година. Описание:Болкоуспокояващо и температуропонижаващо средство.Активно-действаща съставка-Парацетамол.Показан за прием при: -при висока температура -при настинки и гр
0.99лв.

ПарацетаМакс, при болка и висока температура, 500 мг., 20 табл.

Парацетамолът, на който българското семейство се доверява от 1965 година. Описание:Болкоуспокояващо и температуропонижаващо средство.Активно-действаща съставка-Парацетамол.Показан за прием при: -при висока температура -при настинки и гр
1.69лв.

ПРОАЛГИН, при болка и температура, 500 мг., 20 табл.

Проалгин - разумният избор на аналгетик!Проалгин е ефективен класически аналгетик, гарантиращ силно противоболково и температуропонижаващо действие. Описание:Лекарствен продукт под формата на таблетки при болка и температура.Съдържа Метамиз
1.61лв.

Saridon / Саридон, при болка и висока температура, 10 табл.

САРИДОН е болкоуспокоително лекарствено средство, препоръчително при главоболие, мигрена, зъбобол, болки, свързани с менструацията, облекчаване на ревматична или следоперативна болка, както и при повишена температура и болки при симптоми н
4.44лв.

Panadol Extra / Панадол Екстра, при болка и висока температура, 12 табл.

ПАНАДОЛ ЕКСТРА облекчава моментално главоболието, мигрена, зъбобол, болки в гърба, невралгия, ревматични, мускулни и ментруални болки и понижава високата температура. Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500мг., Кофеин 65мг., Калиев сорбат
3.21лв.

Solpadeine / Солпадеин, при болка и висока температура, 12 ефф. табл.

Описание:Аналгетик - антипиретик.Под формата на ефервесцентни /разтворими/ таблетки за перорален прием.Показан за прием при: - слаба до средно изразена болка /ревматична болка, главоболие, мигрена, невралгия, зъбобол, възпалено гърло, ме
5.63лв.
Revuele Черна пилинг маска
TRISA Visage Sonic Cleansing System
Christian of Roma

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.