На въпросите Ви отговаря маг. фармацевт

0896 689 614

Marvi.bg » Лекарства » Сърдечно-съдова система » Natur Produkt

ПО КАТЕГОРИЯ

СПЕЦИАЛНИ

ПО ПРОБЛЕМ

ПО ПРОИЗВОДИТЕЛ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ

Unirex / Унирекс, Ацетилсалицилова киселина, 75 мг., 100 диспергиращи се табл.

Unirex / Унирекс, Ацетилсалицилова киселина, 75 мг., 100 диспергиращи се табл.

ПОДАРЪК Памучни чорапи (1 чифт) при поръчки над 50 лв.

ПОДАРЪК Термо чорапи с коледен мотив (1 чифт) при поръчки над 100 лв.

Предложението важи до изчерпване на количествата подаръци.

Natur Produkt
Рейтинг:  1 2 3 4 5
4 , 30лв.

Информация

Описание:

  • Под формата на диспергиращи се таблетки.
  • Показания:

     - за предотвратяване на сърдечносъдов риск от инфаркт и инсулт при пациенти с прекарани кардио-васкуларни инциденти, нестабилна стенокардия или инсулт, както и след хирургична интервенция с направен байпас

  • Активна съставка - Ацетилсалицилова киселина.
  • Бързо действие.
  • Фармацевтична формула - щади стомаха.
  • За възрастни и деца над 16 годишна възраст.
  • Лекарствено средство.
  • Производител - M&A Pharmachem Ltd., Великобритания.


 Прилага се за предотвратяване на сърдечносъдов риск от инфаркт и инсулт при пациенти с прекарани кардио-васкуларни инциденти, нестабилна стенокардия или инсулт, както и след хирургична интервенция с направен байпас

Всяка диспергираща се във вода таблетка съдържа 75 mg ацетилсалицилова киселина. Това е най-ниската клинично ефективна доза, свързана с по-нисък риск от странични ефекти и кървене.

Диспергиращата се във вода таблетка осигурява бързо действие и представлява фармацевтична формула, която щади стомаха. Unirex е английски лекарствен продукт.


Начин на прием:

Препоръчителната доза при възрастни и деца над 16 години е една таблетка дневно, разтворена в чаша с вода. За препоръчване е да се приема по време или след хранене.


Съдържание в 1 диспергираща се табл. UNIREX:

Активно вещество: Ацетилсалицилова киселина - 75 мг.

Други съставки: нишесте, лактоза, натриев захарин, безводна лимонена киселина, калциев карбонат, талк и натриев лаурил сулфат.


Не приемайте УНИРЕКС 75 mg:

ако сте алергични към активното вещество или към някоя от останалите съставки на това лекарство (изброени в точка 6).

Предупреждения и предпазни мерки

Говорете с Вашия лекар или фармацевт, преди да приемете УНИРЕКС 75 mg, ако страдате от пептична язва, хемофилия, чернодробно или бъбречно заболяване, дехидратация, алергия или подагра. Преди да приемате ацетилсалицилова киселина за продължително време с цел предотвратяване на кардио-васкуларен или церебро-васкуларен риск, първо трябва да се консултирате с лекар, който ще обясни ползите и рисковете за всеки индивидуален случай.


Възможни са разлики в цените и наличностите на продуктите в онлайн аптеката и във физическите ни обекти!

Коментари (0)

Продукта "Unirex / Унирекс, Ацетилсалицилова киселина, 75 мг., 100 диспергиращи се табл." не е коментиран.
Бъдете първият коментирал в Marvi.bg!

Подобни продукти

GE 132+ Natural, най-мощния антиоксидант, 60 капс.

GE 132 + Natural - най-мощният антиоксидант!Извор на дълголетие и здраве! Описание:Комплекс от най-мощните естествени антиоксиданти.Потиска множество хронични процеси като: - ревматоиден артрит - сърдечна недостатъчност - ангина пекто
136.68 лв.
130.00лв.

GinkoPrim Smart, за паметта, 30 табл.

ГинкоПрим Смарт - За свежа памет и остър ум! Описание:Нова формула за по-добра памет и концентрация .Съдържа Гинко Билоба, Магнезий, Диметиламиноетанол /DMAE/Подходящ при: -усилено умствено претоварване и стрес -при възрастни хора с пон
13.90лв.

GinkgoVin / ГинкоВин, за паметта и добро кръвообръщение, 60 табл.

ГинкоВин - за добра памет и кръвообръщение - с любов от природата! Описание:Иновативна формула - подобрява паметта и кръвообръщението.Мощна комбинация от висококачествени екстракти от Гинко Билоба и Гроздово семе.Влияе благоприятно при: -
17.40лв.

GE 132, Органичен германий, 30 капс.

GE 132 - най-мощният антиоксидант! Описание:Комплекс от най-мощните естествени антиоксиданти.Потиска множество хронични процеси като: - ревматоиден артрит - сърдечна недостатъчност - ангина пекторис - хипертензия - апоплексия -
60.48лв.

GE 132, Органичен германий - най-силният антиоксидант, 60 капс.

GE 132 - най-мощният антиоксидант! Описание:Комплекс от най-мощните естествени антиоксиданти.Потиска множество хронични процеси като: - ревматоиден артрит - сърдечна недостатъчност - ангина пекторис - хипертензия - апоплексия -
108.86 лв.
98.80лв.

Actavis, Омега-3 комплекс, рибено масло, 1000 мг., 90 меки капс.

Описание:Рибено масло /от дълбоководни риби/.Под формата на софтгел капсули.Пълноценнен източник на Омега 3 мастни киселини - EPA и DHA.Подпомага функцията на сърцето и кръвоносната система. Регулира нивото на триглициридите и холестерола.
17.99лв.
Maxmedica
Melabel
Detox bottle

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ

Наложен платеж

verified by

payment methods
© 2011 Аптеки МАРВИ, всички права запазени.